Pavel Tobiáš: ,,Viděl jsem zajímavý zápas s pěti pěknými brankami…”

Pavel Tobiáš (trenér Příbrami): “Já jsem viděl dobrý, zajímavý zápas s pěti pěknými brankami, takže pro diváky určitě dobré utkání, pro nás pochopitelně smolné v tom, že domácí dokázali dát rozhodující branku a utkání strhnout na svou stranu. Jak jsme čtyřikrát nebo pětkrát dokázali neprohrát, tak musíme umět spolknout i tuhle trošku hořkou pilulku.

Dnešní prohra pro mě neznamená prohru, ale ztrátu bodů. Tři bychom asi neuhráli, ale ztratili jsme bod. Beru to jako velice kvalitní sportovní výkon, který nám nepřinesl bodový zisk. Za této situace si zhodnotíme, proč jsme dostali góly, a pojedeme dál.”

Miroslav Beránek (trenér Slavie): “Z mého pohledu to byl velmi dramatický zápas se spoustou situací v šestnáctce, takže z diváckého hlediska atraktivní utkání. My jsme do něj vstoupili dobře aktivně, ale co mě mrzí, je laciný vyrovnávací gól v podstatě do šatny. Nicméně jsme si k tomu něco řekli a vstoupili jsme i do druhé půle aktivně a dostali se do vedení.

Příbram pak prokázala, že má velmi nebezpečné standardky a vyrovnala, ale já musím ocenit na našem týmu, že i po tomhle vyrovnání jsme měli takovou bojovnou morálku a touhu po vítězství a nakonec ten nejvyšší fotbalový nás za to odměnil. Vítězství má možná větší cenu, že bylo takové vydřené, věřím, že nás to nakopne.”

Zdroj: ČTK

Odpovědět

*