Petr Nagy s kapelou Indigo vystoupí v Dobříši už zítra. Pár kusů vstupenek bude i na místě

Už zítra Dobříš ožije. Namířeno má do ní totiž legenda československé scény Peter Nagy. Koncert, který se koná v nově rekonstruované hale, není však pro zpěváka premiérou. Zlatý slavík z roku 1985 si totiž v Dobříši zahrál před více než třemi desítky let a to dokonce ve stejné sportovní hale.

„Na tento koncert si vzpomínám, ale trochu matně, je to už dost dlouho a každý muzikant žije v podstatě v autě. Jde to rychle za sebou. K Dobříši mám také vzpomínku na TV natáčení na zámku. To byl krásny zážitek. Tenkrát jsem se tam skamarádil s Karlem Zichem. Byl to fajn člověk. Je ho škoda,“ zavzpomínal na své zážitky s Dobříší Peter Nagy.

O koncert je mezi Dobříšáky veliký zájem. O něm svědčí i velký úspěch předprodeje vstupenek. Po nich se v předprodeji doslova zaprášilo. „Ano je to tak. Aktuálně zbývá pár vstupenek. Ty budou k prodeji zítra před začátkem koncertu,  nebo přímo v hale v průběhu celého dne, kdy bude tým VDN promo koncert připravovat. Vstupenky je možné rezervovat také mailem na info@vdnpromo.cz“, uvedla Jitka Doubravová z agentury VDN Promo, která koncert organizuje.

Nově zrekonstruovaná hala tak zažije ostrý křest v podobě vyprodaného publika. Po vyprodaném koncertu Lucie Bílé a Hany Zagorové z let minulých, tak Dobříšáci opět ukázali, že mají o koncerty a kulturu zájem.

Zazní všechny hity

„Na koncert se velmi těším. Budeme hrát přes 20 písní a to v podstatě samé hity Snažíme se lidi nezklamat, protože většinou přišli na hitovky jako Aj tak sme frajeri, Sme svoji, So mnou nikdy nezostarneš, Poďme sa zachrániť, Korálky od Natálky, Sam s  nohami na stole aj Kristínka iba spí..atd. Tohle všechno bude,” uzavřel Peter Nagy

Zdroj: red.

 

Odpovědět

*