Píseň “Modlitba pro Martu“ se stala písní století. Za 14 dní ji můžete slyšet v  Obořišti

Poslední koncert k výročí 100 let české státnosti ve Středočeském kraji se blíží. Uskuteční se již 23.listopadu v kostele ve vesnici Obořiště. I v tak malé obci budou moci díky Středočeskému kraji obyvatelé oslavit toto významné výročí.

Na akci, o kterou je zájem ze spousty koutů republiky, se už nyní všichni nemohou dočkat. Díky sérii koncertů, které se k tomuto významnému výročí konaly, se cestovní ruch v konkrétních městech pořádně rozhýbal. A rozhýbe se i za čtrnáct dní v Obořišti v kostele sv. Josefa, kde vystoupí Jitka Zelenková, která slaví 50 let na scéně, nejúspěšnější česká zpěvačka všech dob Lucie Bílá a symbol svobody naší země Marta Kubišová. To je trio.

Právě poslední zmíněná, Marta Kubišová, získala od Českého rozhlasu významné ocenění. Posluchači českého rozhlasu zvolili její hit “Modlitba pro Martu“ za píseň století. A vy tuto píseň budete moci slyšet i 23.listopadu v Obořišti. Část vstupenek na koncert dostanou střední školy zřizované Středočeským krajem pro podporu vzdělávání studentů a zbylou část vstupenek si můžete zakoupit na obecním úřadě v Obořišti.

 

Všechny umělkyně doprovodí proslulá kapela Petra Maláska a nebude chybět ani státní hymna na počest naší republice.

Zdroj: red.

Odpovědět

*