Po desáté minutě futsalového utkání si brankář uvědomil, že může míč chytat rukama

Na další divizní kolo v Kolíně jsme po strastiplné cestě dorazili pouze s pěti hráči a bez brankaře. Ostatní se buďto na poslední chvíli omluvili nebo skončili v pražských pátečních kolonách.

V atypické čtvercové hale jsme domácím hned v úvodu utkání darovali pořádný handicap v podobě vedení 4:0 a 5:1 do desáté minuty utkání. Teprve potom si Dan Hájek uvědomil, že může taky míč chytat rukama a v brance došlo k výraznému zlepšení. Horší to však bylo s proměňováním šancí.  Zdenda Buch se stále snažil podstřelit brankovou čáru a Pavel Pilík hrál zase na branku rugbyovou.

Teprve ke konci prvního poločasu jsme se vrátili k futsalu a tím došlo i ke zlepšení ve skóre. Druhý poločas se již hrál v naší režii a i když jsme dostali několik gólů přes celé hřiště do prázdné branky, domácí nakonec museli být spokojeni s remízou. Nám se bohužel staly osudovým začátek utkání a nepřítomnost brankaře.

Sestava: Hájek, Pilík, Sandr, Šindelář, Buch. V brance se střídal Hájek s Buchem.

Branky : Hájek 4x, Pilík 3x, Buch, Sandr