Po dvou letech opět galavečer MMA v Příbrami

Po dvouleté pomlce proběhne v Příbrami opět galavečer MMA. Bitvy v oktagonu budou moci fanoušci tohoto nejtvrdšího sportu na světě vidět v příbramské sportovní hale 23.2. 2018.

„Po dvouleté odmlce se fanoušci mohou opět těšit na atraktivní boje v kleci, které

představíme jako spoluorganizátoři s organizací XFN, jenž je stěžejním “sloupem” této nastávající akce v naší Příbrami. Promotérské a další přípravy XFN jsou v plném proudu,“ informoval Ladislav Erdélyi – muž, který před lety MMA do Příbrami přivedl.

Jiná asociace, ale název zůstává

Galavečery MMA již mají v Příbrami svou tradici a u místního publika se vždy těšily velké oblibě. „Se zástupci organizace XFN jsme se dohodli, že navážeme na naše předchozí galavečery zápasů v MMA, a že ponecháme v názvu “Back in the Fight”, což potrhuje několika letou tradici, kdy jsme u nás v Příbrami s profesionálními zápasy MMA začali,“ vysvětlil Erdélyi.

O jeho slovech svědčí i fakt, kdo všechno se předchozích ročníků Back in the Fight zúčastnil. Vždyť např. aktuální hvězda českého MMA zápasící pod asociací japonského Rizinu Jiří “Denisa“ Procházka bojoval v příbramské hale hned dvakrát. Jako host se předchozích ročníků zúčastnil také Karlos “Terminátor“ Vémola a několikrát zde bojovala také první a aktuálně jediná žena v UFC Lucie Pudilová.

Bojovat bude i Jan Janka

Právě domácí bojovníci byli také vždy velkým tahákem Back in the Fight. Jinak tomu nebude ani tentokrát. Po delší době se totiž doma představí rozjetý Jan Janka, který v poslední době vyhrává jako na běžícím pásu. Není tomu dlouho co jsme informovali o jeho senzačním vítězství KO v pražské O2 aréně. „Přijďte se všichni podívat. Budu bojovat já a další skvělí bojovníci. Určitě se máte na co těšit,“ vzkazuje fanouškům MMA Jan Janka.

K němu se připojuje i jeho trenér Ladislav Erdélyi. ,,V příbramské sportovní hale to bude v únoru dunět, tak jako vždy. Přijďte podpořit naše zápasníky a udělat společně pořádný kotel,“ zakončil.

Vstupenky na galavečer můžete koupit na www.ticketportal.cz. Chcete vědět, kdo se dále představí na fightcard galavečera? Sledujte nás.

Zdroj: red.

 

 

Odpovědět

*