Po třech týdnech opět na fotbal, Příbram přivítá Jihlavu, vstup je pouze 50 Kč!

FotbalPo reprezentační přestávce si opět přijdou na své fanoušci prvoligového fotbalu. K Litavce zítra zavítá celek z Vysočiny – FC Vysočina Jihlava. Hosté okupují 10.příčku, svěřenci domácího trenéra Pavla Tobiáše jedenáctou. I proto bude utkání velmi vyrovnané a z hlediska dalšího vývoje v prvoligové tabulce velmi důležité. I proto přijďte podpořit příbramské fotbalisty přímo na stadion, vstupné je lidových 50 korun!

FC Vysočina Jihlava

Celek z Vysočiny nabral v posledních zápasech slušnou formu, poslední tři utkání neprohrál, navíc ve dvou poslední zvítězil – v Českých Budějovicích 3:1, doma si pak poradil s Hradcem Králové poměrem 2:0. 

1.FK Příbram

Ani Příbram není ve špatné formě, doma zvládla těžká utkání s Mladou Boleslaví (2:0) i Slováckem (1:0), na druhé straně venku prohrála s pražskými Bohemians (1:3) a naposledy v hráčsky nabitém Jablonci (0:2).

Uvidíme, zda se příbramským fotbalistům podaří Jihlavu porazit a udržet velmi slušnou domácí bilanci v tomto ročníku.

Předpokládané sestavy: 

1.FK Příbram: Krbeček – Nitrianský, Hájovský, Zápotočný, Matějů – Hnaníček, Krameš – Pilík, Fillo, Zeman – Bednář.

FC Vysočina Jihlava: Hanuš – Kukol, Krejčí, Tlustý, Hybš – Marek, Kučera – Fulnek, Harba, Vaculík – Mešanovič.

Utkání začíná v sobotu od 17 hodin, vstupné je pouze padesát korun. Proto přijďte všichni podpořit zelenočerné přímo do Energon arény. Věříme, že uvidíme pohledné utkání s vítězným koncem pro příbramské!

Zdroj: red, foto: red 

 

Odpovědět

*