Podpořte vážně nemocné děti na Vánočním jarmarku v KD Příbram

onkolV pátek 4. prosince 2015 od 11 do 17 hodin se v estrádním sále Kulturního domu v Příbrami uskuteční Charitativní vánoční jarmark na podporu vážně nemocných dětí.

Jarmark pořádá nadační fond Šance onkoláčkům, který se soustřeďuje na děti se závažným onemocněním, jejichž rodina se dostala do finanční tísně a není již schopna ze svých prostředků hradit léky, pomůcky k léčbě atp. K prodeji budou ručně zhotovené adventní věnce, svíčky, háčkované zboží, šperky, vánoční dekorace, polštářky, keramika, originální přání, dárkové poukázky na služby a spousta dalších.

Neváhejte, přijďte si koupit alespoň maličkost, přispějete tím na dobrou věc. Čeká na vás i doprovodný program – kreativní dílny, líčení, zdobení perníčků, malování sádrových odlitků nebo modelování. Kdo se nemůže zúčastnit jarmarku a chce dětem nějak pomoci a podpořit je, existují i další možnosti, jak přispět – nákup v e-shopu, sběr víček, kasičky, dobročinné aukce nebo finanční či materiální pomoc. Více na www.nfsanceonkolackum.cz.

Zdroj: red., autor: Lucie Jeníčková

Odpovědět

*