Pohoda club Sedlčany: Cocotte Minute i ATMO Music a Sebastian

Pohoda Club Sedlčany - dubenSedlčanský POHODA CLUB si pro své návštěvníky na duben připravil skvělý program. Kromě originálních tematických párty nebude chybět ani kapela COCOTTE MINUTE nebo ATMO MUSIC a SEBASTIAN.

COCOTTE MINUTE již od první desky patří na špičku české crossoverové scény. Kapela vyniká svým nezaměnitelným syrovým soundem a neobvyklým charismatickým hlasem zpěváka Zellera, který navíc neváhá svými texty obsáhnout témata, do kterých se většina textařů v české kotlině bojí pouštět. Hrají pravidelně na klubových podiích v celé republice a na většině velkých českých prestižních festivalů. Ani v zahraničí není skupina žádným nováčkem, během svého působení již absolvovala turné po Ukrajině, Bělorusku či Francii a má za sebou jednotlivá vystoupení v Itálii, Chorvatsku a na Slovensku. Za kapelou je již velmi výrazná stopa v podobě třech úspěšně prodávaných alb a deseti videoklipů, které se pravidelně objevují v předních médiích. V současné době skupina po změně sestavy a managementu vstupuje do nové dimenze. Cocotte Minute, známí svou nezaměnitelnou živou prezentací, velkolepou show, hudební profesionalitou a precizním zvukem připravují nový materiál a v novém designu míří vpřed.

ATMO MUSIC je libereckým hudebním projektem, jehož hlavními členy jsou rapper Beef a hudební producent ODD. Vycházejí především z kořenů ovlivněných rappovou hudbou, ale díky společnému vkusu a naladění obou hlavních interpretů se otevírá více žánrovým přesahům.

Spolu s ATMO MUSIC vystoupí i SEBASTIAN. Ten je jednou z nejvýraznějších nových tváří na české hudební scéně. Patřil mu rok 2015, kdy vydal singl Toulavá. Písnička se na českém internetu stala nejpřehrávanější nahrávkou roku, a vynesla zpěvákovi cenu Český Slavík. Hned v několika anketách pak Sebastian získal titul Objev roku 2015 – uspěl v cenách rádia Evropa 2 i na Óčku a dočkal se nominace na výroční hudební cenu Anděl.

Navštívit můžete club i v jiné pátky a soboty, kdy jsou večery zaměřené na konkrétní drinky, jako je FINLANDIA, CHUPITO, CAPTAIN MORGAN nebo třeba tatranský čaj TATRATEA. Kromě akcí na nápoje si můžete užít i reggae večer nebo oldies party.

Více informací k jednotlivým akcím na plakátu, na webu clubu nebo jejich Facebook stránce.

Zdroj: red., autor: Lucie Jeníčková

Odpovědět

*