Pondělí = kritický den na příbramských silnicích

Pondělní nehodaV pondělí 5. ledna se odehrálo na Příbramsku na sněhu a ledu pět nehod. Celkem při nich vnikla škoda ve výši téměř čtyř set tisíc korun. Jedna osoba byla těžce zraněna, čtyři lehce. První auto skončilo nedaleko Dubna na střeše, další u obce Chrást ve svodidlech a u Těchařovic v příkopu.

V dopoledních hodinách se stala nehoda v katastru obce Nechvalice. Sedmatřicetiletá řidička dostala v zatáčce na naváté vrstvě sněhu smyk a levým bokem felicie narazila do stromu. Žena utrpěla těžké zranění a byla letecky transportována do pražské nemocnice. Tři malé děti vyvázly naštěstí s lehkým poraněním. Hmotná škoda činí 30 tisíc korun.

Odpoledne došlo k havárii mezi obcí Sedlčany a Příčovy. Jednačtyřicetiletá motoristka dostala na ujeté a neposypané vrstvě sněhu také smyk. Následně vyjela vpravo mimo komunikaci, kde se auto značky Renault Megane převrátilo na bok. Lehce zraněnou ženu převezla sanitka k ošetření do sedlčanské nemocnice. Způsobená škoda byla odhadnuta na 70 tisíc korun.

Zdroj: red, foto: red

Odpovědět

*