Předprodej vstupenek na Hanku Zagorovou startuje už v pátek!

hana-zagorovaKoncert Hanky Zagorové a Petra Rezka v srdci Dobříše se uskuteční až v září, ale už tento pátek startuje slavnostní předprodej vstupenek. Slavná dvojice vystoupí přímo v centru města v Kopáčkově dvoře 3. září, a doprovodí je kapela Boom! Band Jiřího Dvořáka, jenž doprovází i mistra Karla Gotta.

 

 

 

 

 

Jejich koncerty bývají obvykle během několika málo dnů vyprodané. I ze strany dobříšských obyvatel je velký zájem. V tuto chvíli je rezervována jedna třetina všech vstupenek. Abyste měli jistotu vstupenky, přijďte si ji zakoupit už tento pátek přímo z rukou organizátorů a vedení města.

Předprodej startuje v Kopáčkově dvoře

Stejně tak jako tento rok, i letos startuje slavnostní předprodej. Ten se uskuteční tento pátek 12. května v místě konání koncertu, tedy v Kopáčkově dvoře, od 17 do 18ti hodin. V případě deště se předprodej přesune do vestibulu Muzea Dobříš. Svou vstupenku si zde mohou vyzvednout ti, kteří ji mají rezervovanou, ale i ostatní, jenž si rezervaci nedělali.

Ceny startují pod hranicí pět set korun

Vstupenky můžete pořídit od 490 Kč do 790 Kč, a to jak na sezení, tak i na stání. V nabídce jsou také VIP vstupenky za 1490 Kč, jenž zahrnují místa ve druhé řadě a následně občerstvení po koncertě spolu s ostatními partnery.

Hanka Zagorová vystupovala v našem okrese už v únoru, a to v příbramském divadle, které bylo vyprodané během tří dnů. Vstupenky se dále budou prodávat v IC Dobříš a v síti TicketStream.

 

Zdroj: red.

 

 

Odpovědět

*