Příbram Food Festival už tuto neděli! Přinášíme obecné informace k akci.

Jedna z největších akcí v Příbrami se blíží. V neděli od 10 – 18 hodin se na Dvořákově nábřeží se uskuteční již druhý ročník Příbram Food Festivalu, kde se představí třináct regionálních restaurací a další místní prodejci.

V deset hodin se otevřou vchody na Dvořákovo nábřeží, kde se už bude z restaurací linout vůně čerstvě připravovaných pokrmů. Každá restaurace si sestavuje své soutěžní menu, které se nejčastěji skládá z předkrmu, hlavního jídla a dezertu. Návštěvníci budou na základě vstupenky hlasovat o nejlepší restauraci.

Mimo dobrého jídla se mohou těšit návštěvníci i na doprovodný program. Ve 13 hodin vystoupí na pódiu Petr Kotvald ze doprovodu tanečnic. Zajímavá bude i ukázka vykrajování z ovoce a zeleniny, která se uskuteční ještě před obědem a dále po vystoupení Petra Kotvalda. Připravena je pro pány také soutěž v pití piva.

Na své si přijdou i děti. Užít si mohou živé poníky od Equitany, skautské disciplíny, od 10 do 13 hodin malování na obličej, trampolínu, nebo čokoládovou fontánu. K létu patří samozřejmě i zmrzlina, která ani tady nebude chybět.

Vstupenky v prodeji předem i na místě

Vstupenka stojí 50 Kč a můžete ji zakoupit jak na místě, tak v předprodeji. Pokud již máte předem vstupenku, můžete předběhnout frontu a hosteska Vás odbaví přednostně. Vstupenku můžete až do soboty večer pořídit v Pizzařství Příbram, na recepci hotelu Belvedere, v Taste Coffee na náměstí 17.listopadu, v kavárně Upekla, ve Statku Svaté Pole, nebo v Coffee now na Dobříši.

U vstupu dostane každý návštěvník set dřevěných příborů, které budou sloužit k pokrmům. Ihned po vchodu si také můžete vyměnit peníze za GROŠE, kterými se na Food Festivalu platí. Jeden GROŠ je v přepočtu 30 Kč.

Předpověď počasí ukazuje sluníčko bez deště, tak co jiné v neděli dělat, než vyrazit ochutnat speciality od regionálních restaurací.

Odpovědět

*