Příbram hostí před televizními kamerami Teplice, zůstanou tři body u Litavky?

Pavel TobiášV úvodním zápase 14.kola nejvyšší české fotbalové soutěže přivítají fotbalisté 1.FK Příbram hosty z Teplic. Příbram pod novým koučem Pavlem Tobiášem předvádí v posledních kolech celkem slušný a pohledný fotbal s dobrými výsledky. Na příbramských fotbalistech je navíc vidět i chuť do hry, což je známka dobrého psychického rozpoložení Středočechů. 

V posledním kole však Příbram smolně prohrála v Edenu na Slávii 2:3, přičemž rozhodující branku dostala necelé tři minuty před závěrečným hvizdem.

To hosté z Teplic v posledním utkání překvapivě doma nestačili na Vysočinu Jihlava, a podlehli jí stejným poměrem, jako její páteční soupeř, tedy 2:3. I proto si budou chtít v Příbrami spravit chuť a nějaký ten bod si na sever Čech odvézt.

Teplicím se navíc v poslední době proti Příbrami daří – vyhráli poslední tři utkání. Rozpoložení obou mužstev je však dosti rozdílné, domácím se poměrně daří, tepličtí prohráli poslední tři z pěti utkání. Prohrají v pátek i u Litavky nebo si odvezou tři body na sever Čech?

Předpokládané sestavy: 

1.FK Příbram: Boháč – Sus, Hájovský, Zápotočný, Neves – Hnaníček, Deli – Pilík, Fillo, Zeman – Řezníček.

FK Teplice: Grigar – Vondrášek, Matula, Jablonský, Krob – Nivaldo, Takacs, Táborský, Vůch – Litsingi – Mahmutovič.

Zdroj: red, foto: red

O autorovi

Odpovědět

*