Příbramský aquapark bude každou neděli v provozu již od 8 hodin ráno!

bazenOd této neděle budou moci zájemci o plavání přijít do příbramského aquaparku již na osmou hodinu ranní. V rámci zkvalitňování služeb tak byly vyslyšeny četné prosby návštěvníků o trvalé posunutí nedělní otevírací doby o hodinu dříve.

Aquapark se již pomalu chystá na velkou rekonstrukci, která je však prozatím ve fázi plánování a určitě nebude zahájena dříve než v polovině roku 2017. „Přesto jsme z důvodu zvýšeného zájmu trvale prodloužili nedělní provozní dobu,“ uvádí ke změně ředitel Sportovních zařízení města Příbrami Jiří Holobrada s tím, že vítáni jsou i zcela noví zákazníci, kterým bude nová provozní doba vyhovovat.

„Zároveň chceme návštěvníky poprosit o vyplnění ankety, zda jsou s touto změnou spokojeni, nebo by uvítali spíše provoz ve večerních hodinách,“ vyzývá ředitel Holobrada s vysvětlením, že anketní lístky a sběrné boxy jsou umístěny u vstupu na pokladně aquaparku.

Ředitel dále informuje, že veřejnosti jsou v poledních hodinách k dispozici volné dráhy a to v čase, kdy končí výuka plavání a ještě nezačal trénink plaveckého klubu. Rozpis poledních hodin je vyvěšen u vstupu do bazénu, na webových stránkách a na Facebooku Sportovních zařízení města Příbrami. „Tyto hodiny jsou určeny pro návštěvníky, kteří mají přes poledne volno a především pro seniory, kteří mohou navíc po předložení ID senior karty využívat speciální slevu na vstupné,“ doplňuje Jiří Holobrada s tím, že senioři mají plavání za cenu 30 Kč na hodinu.

Omezení pro plavce z řad veřejnosti

Ve všední dny, kdy je otevřeno od 6,00 do 22,00 hodin, platí pro plavce z řad veřejnosti několik omezení. Od 8,00 do 12,00 hodin je ve všední dny pro veřejnost vždy zavřeno, a to z důvodu konání plavecké výuky. Od 14,00 do 18,00 hodin probíhají tréninky plaveckého klubu, pro veřejnost je k dispozici omezený počet drah. V sobotu je otevřeno od 10,00 do 21,00 hodin bez omezení a v neděli od 8,00 do 20,00 hodin. Vstupné do bazénu pro dospělé stojí 60 Kč za hodinu.

Sauna je v provozu každý den!

V pondělí a čtvrtek je sauna otevřena pro ženy od 11,00 do 21,30 hodin, ve středu je společná od 12,00 do 21,30 hodin a v úterý a pátek je vyhrazena od 11,00 do 21,30 hodin pro muže. O víkendu je sauna otevřena od 10,00 do 20,00 hodin, v sobotu pro ženy a v neděli pro muže. V nabídce je také saunování pro rodiče s dětmi, kdy je teplota sauny nižší a to v neděli od 9,00 do 10,30 hodin. Vstupné do sauny je 90 Kč na hodinu a půl.

Příbramský aquapark nabízí slevy pro děti do 15 let, rodinné vstupné, důchodce, studenty a ZTP. Více informací o slevách a provozu naleznete na www.szm.cz, na tel.: 318 621 384 nebo se informujte na pokladně Aquaparku.

Zdroj: red., autor: Pavlína Svobodová

Odpovědět

*