Příbramský módní obchod otevřela Simona Krainová

17837797_1841049329468109_1563350446_oVe čtvrtek v podvečer se v Pražské ulici v Příbrami slavnostně otevřel módní obchod s italským oblečením, s názvem Fashion Time Street. Jedná se už o druhou pobočku značky Fashion Time, přičemž ten první leží jen o několik metrů níže. Majitelka Martina Coníková slavnostně přestřihla pásku se Simonou Krainovou, která se stala kmotrou stylového obchodu.

Dnešním dnem se hádanka rozluštila. Mnoho lidí se těšilo a spekulovalo, v jaký obchod se přemění bývalé pekařství známé jako “Zóna“ v Pražské ulici. Už několik týdnů poutač prozrazoval, že půjde o obchod s oblečením a dnes se ukázalo s jakým. Jde o stylové módní kousky dovezené z Itálie. Velkým bonusem je, že téměř polovina obchodu je věnována pánskému oblečení. Bonusem pro to, že pánové v našem městě moc obchodů s oblečením nemají. ,,Z důvodu rozšíření sortimentu pro naše zákazníky jsme se rozhodli se rozrůst do dalších prostor a věříme, že tím zaujmeme širší spektrum Příbramáků,“ uvedla Martina Coníková, jenž je v Příbrami jednoznačně spojena s módou.

Ve čtvrtek v podvečer proběhlo pro zvané slavnostní otevření obchodu17820343_1841127762793599_1447580067_o

Obchod byl slavnostně otevřen za přítomnosti české módní ikony Simony Krainové. Ta byla pro všechny přítomné velkým překvapením, neboť nikdo o její účasti neměl tušení. Simona je v módě profesionálkou, a nový obchod hodnotila více než kladně. Italský styl oblékání je jí velmi sympatický, a to i pro to, že s manželem Karlem Vágnerem, který se mimo jiné též akce zúčastnil, mají jako turistickou destinaci velmi oblíbené Toskánsko. Simona se s návštěvníky ochotně fotila, a jako správná žena neodjela z obchodu s prázdnou. Odvezla si jeden pár volnočasových bot, a prozradila, že by brala nejraději všechny.

Obchod pro návštěvníky se otevírá oficiálně od pátku 7. dubna od 9 hodin a rozhodně stojí za návštěvu. Pro shrnutí, ve Fashion Time Street pořídíte jak pánskou, tak i dámskou módu. Z pánské módy je to nejen oblečení, ale i doplňky v podobě slunečných brýlí či hodinek. U žen naopak dále seženete i široký sortiment bot či kabelek. Od každého druhu je jen několik málo kusů, takže se nemusíte bát, že byste ve své velikosti potkávali na ulici stejně oblečené protijdoucí.

Autor: Jitka Doubravová, zdroj: red.

Odpovědět

*