Příbramský sekáček je na programu už zítra!

clothing-2100208__340Je to tady. Už zítra nás čeká první dubnový den, Apríl, a s ním i třetí ročník dnes již populárního příbramského Fashion Second Handu. Velká akce s nákupem a prodejem oblečení se uskuteční v tělocvičně Jiráskovy sady.

 

 

 

Bude to velké. Dámy na sociální sítě posílají fotografie s připravenými věcmi, které by dohromady vybavily řadu obchodů. Mají připraveno ne jen oblečení, ale i doplňky jako jsou boty nebo kabelky. Organizátorka Jitka Doubravová musela řadu žádostí o prodávání odmítnout, kvůli kapacitě tělocvičny. Právě z toho důvodu se akce příští rok přesouvá do sportovní příbramské haly, kde se kapacita prodeje zdvojnásobí.

Spoustu benefitů pro nakupující

Každopádně, vraťme se k zítřku. Vstup pro nakupující je od 9 hodin, a své kousky si mohou vybírat až do pravého poledne. Doporučujeme ale přijít co nejdříve, protože někteří prodávající to balí už po jedenácté hodině, jelikož mají většinu vyprodanou. Každý nakupující dostane u vstupu poukaz na volné minuty do solária v BeFit energy klubu, slevy na cvičení, či lístek na fotbalový zápas 1.FK Příbram x Bohemians Praha, které se odehraje právě zítra od 17 hodin. Prvních 50 nakupujících získává nákupní papírovou taštičku s rtěnkou a slevou do Fashion Time Street v Pražské ulici, který se otevírá už příští týden.

Pro všechny je připravené zdravé občerstvení v podobě čerstvé kávy, jogurtů, raw zákusků, tyčinek a mnoho dalšího. Příjďte obměnit šatník. Jaro je tady v plné parádě.

Odkaz na facebookovou událost:

https://www.facebook.com/events/1002417629890036/

 

Zdroj: red.

 

Odpovědět

*