Příbramští dorostenci sahají po titulu, již dlouho se drží na vrcholu tabulky

Fotbal (2)Sice mají oproti druhému v tabulce zápas k dobru, ale i tak je rozdíl osmi bodů nad Slavií veliký. Pokud si udrží výherní tempo, možná je čeká i titul. 

Tento víkend se příbramští utkali doma s Teplicemi.

Celý první poločas dobývali branku hostů, kteří houževnatě bránili a jelikož Příbramáci byli nepřesní, netrpěliví, tak se jejich šance rodily jen zřídka. V první se ocitl Šrain, ale svou střelu po otočce ve vápně namířil jen doprostřed branky. V další šanci se ocitl Rys, ale na centr od Břížďaly úplně nedosáhl a hlavou přestřelil. Branka tak padla až po akci Červeňáka,který uvolnil na vápně Suchana, ten ještě posunul na Břížďalu, který se nemýlil 1:0!

Druhy poločas byl již klidnější

V druhém poločase se hra domácích zklidnila, zpřesnila a Teplice již tak dobře také nebránily. Již v prvních deseti minutách měla Příbram dvě šance, ale Rys přestřelil a Břížďala z malého vápna hlavou také. V další šanci byl opět Břížďala, kterému šanci vybojoval Šrain, ale své sólo neproměnil. Po další akci Břížďaly a centru Kvídy přestřelil ve velké šanci Šrain. A když ani Rys neproměnil své sólo, nadechli se hosté k závěrečnému náporu, ale v jejich největší šanci šla hlavička Výborného nad branku.

1.FK Příbram – FK Teplice 1:0

Branky: 41. Břížďala
Příbram: Jedlička – Rys, Růžek, Holý, Kvída – Květ, Suchan, Januška- Červeňák (80. Bouček), Šrain, Břížďala

 

Zdroj: 1. FK. Příbram (red.)

 

Odpovědět

*