Příbramští hokejisté prohráli v Benešově, již v sobotu hostí obávané Poděbrady

ZimákPo vítězné sérii tentokrát zajížděli hokejisté HC Příbram v Krajské hokejové lize do Benešova. Proti benešovským Lvům se jim příliš nedařilo.

Během zápasu se nechávali příbramští permoníci až příliš často vylučovat a i když ze čtrnácti her v oslabení dostali pouze jednu branku, sil jim to do bojů o body moc nepřidalo. Tylicha potkalo dokonce vyloučení do konce utkání. Tam bude asi rezerva pro další zkvalitnění hry celého týmu.

Začátek utkání byl nadějný…

Začátek zápasu, kdy se tolik Příbramáci vylučovat nenechali byl nadějný. První třetinu jsme vyhráli 2:1, potom již sil ubývalo a branek v naší síti přibývalo. Druhou třetinu jsme prohráli 1:3. Po dvou za sebou obdržených brankách ve třetí třetině vystřídal v brance Vávru ve 46. minutě Kořínek. Tuto třetinu jsme prohráli opět 1:3 a tak konečné skóre zápasu bylo 7:4 pro domácí hráče z Benešova.

Branky za naše borce dávali Svoboda z přihrávky Máchy, Šmejkal z přihrávky Kadiče, Chudý z přihrávky Máchy a Flieger z přihrávky Jobka.

Příbram nastoupila v sestavě Vávra, Kořínek – Šlemenda, Grubner, Matouš, Chudý, Hlinka, Tylich, Mikeska, Kadič, Šmejkal, Mácha, Jobek, Svoboda, Pejsar, Hrala, Peterka, Flieger, Veverka a Martínek.

V dalším utkání hostéme HC Poděbrady

Naši hokejisté se nám v desátém kole KHL představí v domácím zápase v sobotu 15. listopadu od 17:00 hodin proti  obávanému soupeři HC Poděbrady. Utkání nabídne divákům kvalitní hokej. Přijďte všichni fandit a udělat našim hráčům domácí atmosféru, vždyť jejich kvalitní výkony přitahují do ochozů stále více fanoušků, a ” votom to je”.

Zdroj: red, Jaroslav Buchar, foto: red