Přijďte na Novák. Nudit se rozhodně nebudete!

Voda v Novém rybníce opět pomalu dosahuje maximální hladiny a podle posledních výsledků KHS je kvalita vody vhodná ke koupání. V nově otevřené půjčovně sportovního vybavení lze zapůjčit šlapadla, oblíbené paddleboardy, nebo loďku.

V areálu přírodního koupaliště Nový rybník, najdete široké spektrum možností využití volného času. Děti se vydovádí na trampolínách, skluzavce či vodní atrakci, sportovci si zase mezi koupačkou a opalovačkou mohou střihnout pár cviků na workoutovém hřišti nebo dát kolečko kolem rybníka.

Nový rybník nabízí nově možnost zapůjčení si za poplatek různé sportovní vybavení. V nabídce jsou paddleboardy, šlapadla a loďky. Pro lenošení na břehu si lze zapůjčit lehátko. Kompletní ceník vybavení a atrakcí najdete zde: http://szm.pb.cz/novy-rybnik/#pujcovna. Půjčovna je v provozu za hezkého počasí ve všední dny od 11:00 do 20:00 hodin a o víkendu od 10:00 do 20:00 hodin. V provozu jsou již i nové toalety, a co nevidět vyrostou vedle půjčovny také sprchy, které již čekají na zapojení.

S hezkým počasím, přichází do areálu čím dál více lidí. Vedení SZM apeluje na návštěvníky, aby nezapomínali na pořádek. „V areálu je nyní dostatek odpadkových košů a navíc zde najdete i místa vyhrazená pro kuřáky, ačkoli je areál nekuřácký,“ říká ředitel Sportovního zařízení města Příbram Jan Slaba a dodává, že místa vyhrazená pro kuřáky najdete pod mini campem, za občerstvením nebo dole u vstupu od viaduktu.

Zdroj: red., autor: Miroslava Poláková

Odpovědět

*