Přijďte na staročeské odpoledne v Olešné

PRO DĚTI I DOSPĚLÉ – STAROČESKÉ ODPOLEDNE SE ZVÍŘÁTKY V OLEŠNÉ!

Ve Zvířátkově v Olešodpolednené u Hořovic, což je od Příbrami coby kamenem dohodil, se v sobotu chystá Staročeské odpoledne aneb zrod země české.

Zvířátkov je park, který nabízí dětem mnoho volnočasových aktivit, díky nimž se děti seznamují se zvířaty jako je např. ovce, kachny, kozy, divoká prasata, nutrie, liška obecná, králíci, slepice, nebo klokan rudokrký, a s péčí o ně. Cílem spolku, který Zvířátkov a akce v něm organizuje, je nabídnout dětem alternativní způsob trávení volného času v dnešním přetechnizovaném světě, vytvořit prostor pro možnost nových kamarádů pro děti, prohloubit lásku k přírodě, naučit děti zodpovědnosti a to nejen při péči o zvířecí svěřence.

Akce v parku se uskuteční v sobotu 22. října od 14 do cca 18 hodin, kdy ovládne park období praotce Čecha, kněžny Libuše, Přemysla Oráče, Bivoje a dalších slavných předků. Akci bude moderovat herec Jan Bílek.

Pro děti jsou připraveny různé soutěže, výtvarné dílny, vyjížďky na ponících, střelba na kance a spoustu dalšího. Pro rodiče budou k dispozici například řemeslné prodejní stánky.

Pro účastníky je připraveno i bohaté občerstvení.

Vstupné činí 50 Kč.

Zdroj: red

Odpovědět

*