Program Divadla Antonína Dvořáka na měsíc listopad

divadloDivadlo Antonína Příbram přichází opět se svým bohatým programem představení. Tentokrát na měsíc listopad. Předprodej vstupenek byl zahájen 1.října 2016.

V listopadu se návštěvníci divadla mohou těšit například na koncert Kamila Střihavky&Leaders, který se uskuteční 23.listopadu. Další hudební akcí, která bude probíhat na velké scéně divadla, je charitativní akce s názvem „Big Band hraje pro Charitu“. Přijďte si poslechnout jedinečné vystoupení herce a zpěváka Josefa Laufera za doprovodu Příbramského Big Bandu. Jako další hosté vystoupí Ester Kubátová a Jaroslava Kunická Halamová. Poprvé v historii Big Band doprovodí Komorní smíšený sbor Dr. Vladimíra Vepřeka pod vedením Pavla Šmolíka, který zazpívá vánoční písně a gospely. Výtěžek koncertu bude příspěvkem na veřejnou sbírku Farní charity Příbram, pořádanou za účelem pořízení automobilu pro přepravu klientů Denního stacionáře FCH Příbram.

Dále se na velké scéně Divadla A. Dvořáka můžete těšit na:

velka-scena-listopad-2016

Malá scéna:

mala-scena-listopad-2016

V estrádním sále ve čtvrtek 17.listopadu vystoupí legendární skupina Arakain a Dymytry. Vstupné činí 150 Kč. V sobotu 26.listopadu bude v estrádním sále probíhat Jarmark, který pořádá Nadační fond onkoláčkům.

V D-klubu 2.11. zahraje Jazzový šanson exčlenů Tres Hombres aneb rakouské crazy jazz duo Sax & Crime. 19.11. proběhne scénické čtení „Abigail má večírek“ . Dialogy této hry vznikaly z improvizace při zkoušení. Jsou proto nesmírně živé a vtipné. Ve čtvrtek 24.11. bude v D-klubu probíhat tématický večer „Vodní svět“.

Zdroj: red.

Odpovědět

*