Promítání MS v hokeji

IMG_4716V pátek odstartovalo MS v ledním hokeji. Český národní tým vstoupil do šampionátu utkáním s Kanadou. Obyvatelé Příbrami mohli držet palce našim hokejistům také na náměstí TGM, kde byla připravena velkoplošná projekce.

Na výkon našich hráčů se přišlo podívat okolo 350 diváků. Pro ty byl připraven bohatý doprovodný program. Děti si mohli vyzkoušet střelbu na hokejovou branku a brankaře ve ˇférové” výzbroji, k dispozici měly také skákací hrad a stolní Stiga hokej. Pro dospělé fanoušky bylo připraveno občerstvení a sezení.

Všechny však zajímal hlavně výkon našich hokejistů. Uvodní buly padlo v 20.15 a naplněné náměstí s očekáváním upínalo zraky na obrazovku. Vývoj zápasu nebyl potěšující stejně jako výsledek. I přesto odcházeli fanoušci v českcýh drezech hrdí na náš výkon. /příště to určitě vyjde,” znělo z ust některých fanoušků.

Nyní organizátoři přesouvají přímé přenosy do coworkingového centra Cowárna a na náměstí se utkání přesunou opět ve čtvrtek 18.5., kdy naši hráči “nastoupí” do čtvrtfinálového zápasu. O dalších přenosech budou organizátoři informovat dle výkonů a výsledků naši reprezentace.

” V Cowárně se koná také základní kola Remax Stiga turnaje. Finálová klání se pak uskuteční také na náměstí TGM. Chtěli bychom tímto poděkovat všem partnerům a hlavně mstu za podporu akce. Bez jejich pomoci bychom nemohli akci uskutečnit. Stejně tak patří díky všem dobrovolníkům,” řekl Vojta, Míra a Vlasta z Cowárny, kteří akci pořádají.

Tak dresy na sebe a držme palce.

Zdroj: red.

 

Odpovědět

*