První soutěž s webovým portálem Příbram žije je tady! Soutěžíme o dvě volné vstupenky!

SoutěžRedakční tým webového portálu Příbram žije pro Vás připravil absolutní novinku! Od dnešního dne budeme pro Vás připravovat zhruba každý týden jednu soutěž o volné vstupenky na některou z kulturních akcí konané v našem městě!

Soutěžit se bude vždy minimálně o dvě vstupenky a vítěze bude vybírat redakce našeho portálu (vždy budeme objektivní a nestranní 🙂 ).

Již dnes začínáme soutěžit o dvě vstupenky na sobotní volejbalové utkání mezi příbramskými Kocoury a Ústím nad Labem, které začíná v příbramské hale Aquacentra od 17 hodin.

A v čem se bude dnes soutěžit? Pošlete nám na náš redakční email “redakce@pribramzije.cz” fotografii, z čeho jste měli v posledních dnech největší radost. Možná proběhla nějaká narozeninová oslava, možná se Vám narodil nový člen do rodiny, možná jste si koupili i nějakou drobnůstku, která Vám udělala velkou radost… Podělte se o to s námi! Vítězný příspěvek zveřejníme na našem webu společně se jménem vítězného šťastlivce.

Vaše fotografie s krátkým komentářem zasílejte na náš redakční email do zítřejší, tedy sobotní, 12 hodiny. Prosíme nezapomeňte připojit Vaše jméno, abychom měli komu předat výhru :).

KocouřiVybereme jednoho z Vás, který se zdarma podívá i se svou manželkou, manželem, přítelkyní, přítelem nebo prostě kamarádem na sobotní volejbalové utkání Eurositexu Příbram proti Ústí nad Labem.

Vstupenky budou pro vítěze připraveny na pokladně haly Aquacentra.

Přejeme hodně štěstí a těšíme se na Vaše fotografie!

Zdroj: red

Odpovědět

*