První srpnový víkend v duchu adrenalinu, poutí a tancovaček!

pouV prvním srpnovém víkendu se na Příbramsku bude konat hned několik zajímavých společenských akcí!

V pátek v 10:00 hodin dopoledne vypukne akce HIGHJUMP v lomu v Hřiměždicích, kde proběhne otevřené mistroství České republiky ve skocích do vody ve volné přírodě. V pátek i v sobotu vás čekají strhující akrobatické kousky zakončené nezapomenutelnou párty. Připraven je i bohatý doprovodný program, takže nudit se určitě nebudete!

V pátek večer se můžete jít pobavit do březnického kulturního domu na Pouťovou oldies párty, kde zazní písničky od devadesátých let až po současnost v podání DJ Slávy Blocha.

Po celou sobotu a neděli můžete navštívit pouť na náměstí v Březnici, kde bude připraveno jako každoročně několik desítek atrakcí a spousta stánků s občerstvením či upomínkovými předměty. Kolotoče budou i na návsi ve Věšíně. Jak v Březnici, tak ve Věšíně se v sobotu večer pořádá pouťová zábava – v Březnici v kulturním domě k poslechu a tanci zahraje hudební skupina Dynamic a na věšínském hřišti TJ Sparta Věšín hudební skupina AJETO!.

V sobotu od 13:00 hodin můžete v jinecké Sokolské zahradě navštívit již druhý ročník ROCK FESTU JINCE, kde vystoupí kapely Jaksi Taksi, Harlej, Katapult a spousta dalších.

V sobotu se rovněž koná koncert rockové kapely KEKS, jež probíhá v příbramském letním kině. Součástí akce začínající v 15:00 hodin je i činoherně-maňáskové divadlo pro děti v podání Divadélka Romaneto a koncert Martina Maxy. Kapela KEKS vystoupí jako vrchol večera.

Autor: Lucie Jeníčková, zdroj: red.

 

Odpovědět

*