Pudilová je zpět v ČR, její soupeřka má zlomenou ruku

Jediná česká zástupkyně nejprestižnější bojové organizace světa UFC Lucie Pudilová dnes přistála zpět v České republice na letišti Václava Havla. Příbramská bojovnice se vrátila z Texasu, kde pod vedením Ladislava Erdélyiho absolvovala své čtvrté vystoupení v oktagonu pod hlavičkou UFC.

Jak jsme již informovali, zápas s Irene Aldana na body prohrála a to tím nejtěsnějším možným poměrem. Za své vystoupení si však od vedením UFC vysloužila speciální bonus za zápas večera. Právě ten vyhlašuje UFC v rámci každého svého eventu. Z českých zástupců se to povedlo před Lucií Pudilovou jen Karlosu Vémolovi, který dostal kdysi bonus 60 tisíc dolarů za KO večera.

,,Jsme rádi, že jsme zpátky. Lucie je bez zranění a to je pro nás to nejdůležitější. Zápas jsme sice na body prohráli, ale těší nás, že se nám podařilo udělat dobrý zápas. Vítězství jsou v naší cestě pro nás samozřejmě důležitá, ale neméně důležitá je pro nás také atraktivita, protože to je ta největší odměna pro naše fanoušky. Všem děkujeme za jejich obrovskou podporu,“ uvedl trenér Lucie Pudilové, Ladislav Erdélyi.

Zajímavostí je, že Lucie sice prohrála a je bez zranění, ale její soupeřka musela do nemocnice na ošetření se zlomenou rukou. Už podruhé se tak opakuje historie, kdy Lucie odešla jako poražená, ale soupeřka skončila v nemocnici. Poprvé se to stalo při jejím premiérovém vystoupení v UFC s Linou Lansberg. Tehdy Lucie po kontroverzním rozhodnutí na body prohrála, ale Lina byla převezena sanitkou do nemocnice. Lucii teď čeká zasloužený odpočinek a se svým trenérem analýza zápasu.

Zdroj: red.

Odpovědět

*