Pudilová se připravuje v Singapuru. Víme její program

Příbramská bojovnice Lucie Pudilová odletěla před několika dny se svým trenérem Ladislavem Erdélyim k dalšímu boji pod hlavičkou nejprestižnější světové organizaci UFC do dalekého Singapuru.

Zde se v sobotu utká na eventu Fight Night Singapur s korejskou soupeřkou Ji Yeon Kim. Přesto, že má Lucie do zápasu několik dní, povinností spojených se zápasem je opravdu hodně. My Vám nyní přineseme pohled do kuchyně UFC a přiblížíme program UFC bojovníka.

Lucie přiletěla v úterý večer

Ihned po příletu se Lucie ubytovala v hotelu v Singapuru. Druhý den měla na programu nafasování další kolekce UFC oblečení a čekalo ji oficiální focení a natáčení promo videa. Ve středu bylo hlavním bodem jejího programu interview pro několik televizních stanicích plus setkání s novináři a další oficiality.

Čtvrtek je jediným, trošku volnějším dnem v Singapuru. Lucie ho věnuje zejména tréninkům a shazování váhy. ,,Váhu máme samozřejmě pod kontrolou, ale i tak je k tomu potřeba přistupovat profesionálně a rozhodně nic nepodcenit,“ uvedl trenér Ladislav Erdélyi.

Lucie musí navážit do 61,2 kg

Lucie Pudilová neměla s váhou nikdy závaznější problém a limit vždy splnila v pořádku. ,,K večeři jsem měla chřest s česnekem. Bylo to dobré, trenér mi stravu hlídá a rozhodně nejdeme cestou hladovění. Moje současná váha je 64 kg. To je v pořádku, protože do vážení mám několik desítek hodin,“ uvedla Lucie Pudilová exkluzivně pro Příbram žije ze Singapuru.

V pátek čeká příbramskou střelu, jak je Lucie Pudilová přezdívána ve světě bojových sportů, oficiální vážení a s tím spojená show. Ta je v podání UFC opravdu grandiózní a mediálně obrovsky sledovaná.

V sobotu přichází den D, kdy se Lucka postaví do oktagonu proti korejské Ji Yeon Kim. Celý event UFC Fight Night, kde je hlavní zápasem souboj žen Holm vs. Correia můžete sledovat v přímém přenosu na stanici Nova Sport 1. Vzhledem k časovému posunu bude přenos vysílán v sobotu v 10:45 dopoledne. Lucii držíme palce a dále Vás budeme na našem portále informovat.

Zdroj: red., autor: Jitka Doubravová

Odpovědět

*