Pudilovou čeká další zápas v UFC. Poletí do Singapuru.

Jediná aktuální česká zástupkyně UFC, nejprestižnější světové organizace MMA, se nyní připravuje již na svůj druhý zápas v bojovnické smetánce. Po kontroverzní a nespravedlivé prohře se Švédkou Linou Länsberg, kterou si jistě všichni dobře pamatují, čeká Pudilovou další souboj. Ten se odehraje na druhém konci světa, a to v Singapuru, 17. června. Právě tam Pudilová již za nedlouho se svým trenérem Ladislavem Erdélyim odletí.

,,Jsme opět ve fázi příprav a to dvou i tří fázových. Přípravu jsme museli přizpůsobit směrem k soupeřce, ale také k podnebí, které je velice specifické. Bude převládat zejména horko a vysoká vlhkost vzduchu. Vzdálenost je to přes půl světa, tak se na to připravujeme hlavně v hlavě. Ale na druhou stranu se moc těšíme,“ popsal trenér Ladislav Erdélyi.

V Singapuru se v osmihranné kleci postaví proti Pudilové soupeřka Jiyeon Kim. Korejská bojovnice je prozatím neporažená, na svém kontě má šest vítězství. Zápasové zkušenosti získala především v asijských zemí. Zajímavostí je, že soupeřka Lucie Pudilové je také olympijskou vítězkou v šermu.

Lucie Pudilová má napilno 

,,Po návratu z Las Vegas mám skutečně napilno, ale tento kolotoč mám ráda. Je to můj život. Nyní jsem v tvrdé přípravě, ve které maximálně důvěřuji svému trenérovi a udělám vše pro to, abych odcházela z oktagonu jako vítězka a předvedla pořádný zápas. Přála bych si potěšit všechny mé fanoušky a hrdě reprezentovat naši zemi,“ dodala příbramská bojovnice, která se na konci minulého týdne vrátila z Las Vegas. Tam byla oficiálně pozvána organizací UFC a byla hostem otevření jejího nového sídla v této hazardní metropoli.

Příbramská bojovnice se tak bude muset poprat ne jen již se zmíněnou soupeřkou, tvrdým tréninkem, ale také s dlouhým cestováním, změnou klimatu a velkým časovým posunem.

,,Bude to skutečně náročné, ale naše Lucka bude připravena. Ostatně tak jako vždy. Neletíme přes půl planety, abychom se tam váleli a tahali po kleci,“ uzavřel odhodlaně trenér, který provází Lucii Pudilovou celou její kariéru a zakladatel MMA v Příbrami, Ladislav Erdélyi. O přípravách Lucie Pudilové a dalších zajímavostech Vás budeme nadále informovat.

Zápas se uskuteční v Singapuru 17. června v rámci akce UFC Fight Night Singapur.

Zdroj: red.

Odpovědět

*