Rapper Maniak vystoupí společně s Overdose v rámci svojí Husky Tour

Pražský rapper Maniak vydal před prázdninami debutové album a  tomuto dlouho hrajícímu projektu nesmí samozřejmě chybět ani tour umocněná o fakt, že se o rapperových shows mluví jako o těch nejvýbušnějších, které u nás můžete navštívit. Spolu s ním vystoupí i jeho dvorní DJka Black Angelika. V Příbrami se představí 1.12. v klubu Pandora.

Produkční stránku i hudební support má na starosti příbramská crew Overdose Music, které obzvlášť poslední dobou daří plnit kluby v našem regionu. Celý večer nezůstane pouze u rapu, ale těšit se můžete i na DnB, Bassline a další subžánry.

Overdose vystoupí v kompletní sestavě (Lynx, SawyerSounds,fairplaya a MikeBike) a těšit se můžete i na rapovou show v podání příbramských rapperů, kteří si říkají Krnee a Chrizz a před nedávnem vydali debutový klip s názvem Game Over pod značkou Overdose.

Jako speciální host se na akci představí i rapper  LordK, který je původem ze Švédska, ale v současnosti bydlí v Praze. Zajímavostí je, že minulý týden vydal nový videoklip spolu s vycházející hvězdou americké rapové scény jménem Jay Critch.

https://www.youtube.com/watch?v=HUfyc5DViwU

Odkaz na FB událost
https://www.facebook.com/events/348165369285019/

Zdroj: red.

Odpovědět

*