Rytmus se těší na návrat do Příbrami

Král československého rapu Patrik Vrbovský alias Rytmus míří do příbramských garáží. Nezajede tam však jen s jedním ze svých nablýskaných luxusních bouráků, ale přijede tam vystupovat. V garážích obchodního centra Skalka v srdci drsné Příbrami se koná 1. září jeho koncert.

„Moc se na koncert v garážích těším. Zazní určitě nové, ale také staré legendární věci. Užijeme si to,“ vyjádřil se k netradičnímu koncertu samotný Rytmus. Ten aktuálně stále slaví úspěch se svým prozatím posledním sólovým albem „Krstný otec.“

Vzhledem k jeho tvorbě se tak místo koncertu, jimž jsou již zmiňované garáže obchodního centra, náramně hodí. „V garážích máme za sebou již tento rok vystoupení Majka Spirita. Je to stylové místo, byla tam skvělá akustika, lidé se dobře bavili,“ uvedl Petr Větrovský z pořádající agentury VDN Promo.

Rytmus se do Příbrami vrací po dlouhých třech letech, tehdy vystupoval v jednom z místních klubů. „Je to dlouhá doba, lidé jsou na něj natěšení, tehdy bylo vyprodáno a věřím, že bude i teď,“ uvedl Větrovský.

Patrik Vrbovský je korunovaným králem československé rapové scény, na které se drží už druhé desetiletí. Tvorba ho i nadále baví a Vy se tak můžete těšit na jeho další songy či klipy. „Cítím se super. Baví mě, co dělám. I kdyby bylo pode mnou deset lidí, užiju si to, protože to mám rád,“ uvedl před třemi lety právě po příbramském koncertu Rytmus.

Zdroj: red., autor: Jitka Doubravová

Odpovědět

*