Rytmus v Příbrami: Vstupenky jsou již volně v prodeji

Král rapu se chystá do Příbrami. Po Majkovi Spiritovi uslyšíme v našem městě dalšího významného rapera. Po třech letech se k nám vrací Rytmus, který vystoupí v garážích OC Skalka Příbram už 1. září. Vstupenky jsou v prodeji.

Předprodej vstupenk na Rytmuse začal minulý pátek. Vy si můžete vstupenku zakoupit jak v síti TicketStream, tak i na pobočkách v Příbrami, a to na recepci hotelu Belvedere, nebo na recepci BeFit energy klubu. Obyčejná vstupenka stojí 350 Kč, VIP vstupenka potom 990 Kč, a zahrnuje oddělenou VIP zónu s lehkým občerstvením, vlastní bar, vyhrazené stání u pódia nebo oddělený vstup.

Vrata garáží se otevřou ve 21 hodin a Rytmus vystoupí o dvě hodiny později. Mezi tím Vás ale ještě čeká vystoupení jiného rapera, jehož jméno si organizátoři zatím nechávají pro sebe.

Prostory garáží prý byly opět zvoleny vzhledem k velmi vydařenému koncertu Majka Spirita, který se konal v dubnu. Skvělý vduch, velký prostor, výborná akustika. Agentuře VDN promo se povedlo vše na jedničku, proto by byla škoda, nezopakovat to.

 

Zdroj: red.

Odpovědět

*