Rytmus vystoupí v Příbrami už tento pátek

Král československého rapu Patrik Vrbovský alias Rytmus vystoupí v příbramské Pandoře už tento pátek 1. září. Legendární raper, který se na vrcholu této scény drží již druhé desetiletí, přijede do Příbrami po třech letech.

Jeho vystoupení mělo původně proběhnout stylově v podzemních garážích OC Skalka, kde konec konců před několika měsíci vystoupil i další elitní umělec tohoto stylu Majk Spirit, ale po anonymním udání na stavební úřad byl koncert přesunut do klubu Pandora.

V identickém klubu vystoupil Rytmus i před třemi lety. Klub však změnil majitel, prošel menší rekonstrukcí a novinkou je i jeho název. I přes všechny peripetie nakonec Rytmus do Příbrami dorazí a jeho publikum o něj nepřijde.

,,Už se na Vás moc těším. Zazní jak novinky, tak i legendární hity. Všichni si to užijeme,”  vzkázal před pátečním koncertem Příbramákům Patrik Vrbovský.

Vstupenky budou k prodeji i na místě, a to za stejnou cenu, jako je v předprodeji – 350 Kč. Král rapu by měl podle našich informací vystoupit mezi 23 a 24 hodinou. Dveře klubu se otevřou už ve 20:00 a po Rytmusovi after party pokračuje.

Zdroj: red.

Odpovědět

*