S kulturou a sportem se v našem okolí roztrhl pytel. Rytmus, Zagorová, Nazareth, Kubišová

Od konce prázdnin se pořádně rozjede kultura v našem okrese. Agentura VDN promo pořádá v okolí hned několik koncertů a akcí. A ne jen ona. Těšit se můžete na Rytmuse, Hanku Zagorovou, Nazareth nebo na Martu Kubišovou.

A rozjede se to hned 1.září v garážích OC Skalka, kam po veleúspěšném koncertu Majka Spirita zamíří další rapový král, Rytmus. O dva dny později si v centru Dobříše, na Kopáčkově dvoře, přijdou na své fanoušci Hanky Zagorové, protože právě ta zde chystá s Petrem Rezkem koncert.

Po Hance Zagorové si na kulturní akci budou muset fanoušci počkat téměř měsíc, ale dobu si mohou zkrátit například návštěvou Příbram Food Festivalu, který se uskuteční na Dvořákově nábřeží 17.září, nebo během města Příbrami – 30.9.2017, či během Kovohutěmi 9. září 2017.

Kubišová končí kariéru

Další akce je naplánována hned na 1.října. V Příbrami vystoupí legendární britská skupina Nazareth. 7.října organizuje agentura VDN promo v sousedním městě Běh Města Dobříše, a vyvršením kulturního podzimu budou poslední koncerty v kariéře Marty Kubišové. Ta na podzim zazpívá definitivně naposledy, a to dokonce dvakrát v našem okrese. 10.10. v Sedlčanech a o týden později, 17.10. v Hořovicích.

Je se opravdu na co těšit. Vstupenky na akce jsou již v prodeji. Vyrazte za kulturou, za sportem nebo za jídlem. Máte vše na dosah ruky. Veškeré informace na mailu: info@vdnpromo.cz

Zdroj: red.

 

 

Odpovědět

*