Sháníte sport pro děti? Co třeba příbramská taneční škola?

Asi každý sportovně založený rodič od narození svého potomka přemýšlí, zda svému dítěti nandá kopačky, brusle, nebo dá do ruky tenisovou raketu. Variant je ovšem mnohem více, a my máme tip na sport, který je pro obě pohlaví.

Jedná se o taneční školu Academia Latina Příbram, která má už více než devítiletou tradici. Trénují zde, konkrétně v Aule ZŠ na Jiráskových sadech v Příbrami, děti od osmi let do dospělosti. A jejich úspěchy nejsou vůbec zanedbatelné. Na soutěžích se smíšené páry umisťují pravidelně na předních příčkách.

V taneční škole Academia Latina nejde jen o sportovní výsledky. Zkušení trenéři se snaží děti a mládež učit sportovní disciplíně, podporovat cílevědomost a sportovního ducha, a ukázat celé sportovní společnosti, že i tanec je velmi náročný sport, ve kterém bez tvrdé práce a disciplíny nejde dosahovat společenského uznání.

Rozhodli jste se, že necháte Vaše dítě vyzkoušet tento sport? Máte štěstí. 1x za dva roky se pořádá nábor pro omezené množství dětí. Upřednostňuje se kvalita před kvantitou. Celý říjen budou probíhat nábory dětí od 17 hodin v aule ZŠ Jiráskovy sady. Pro více informací stačí napsat na mail: academialatina@seznam.cz, a nebo zavolat na telefon 602 611 474. Dále také můžete navštívit webové stránky www.academialatina.cz.

Zdroj: red.

Odpovědět

*