Show Na Stojáka opět pobaví Březnici!

Po roční odmlce přivážejí Kačeři o.s. do Březnice známou komediální show Na Stojáka. 24. ledna 2015 se v kulturním domě představí 4 známé tváře z tohoto konceptu a vy si vychutnáte řádnou dávku zábavy.

Pro velký zájem bylo kromě klasického představení – začátek v 20.00, přidáno, také odpolední představení, které začíná v 18.00.

Rok uplynul jako voda a celou Březnici opět rozesmějí čtyři baviči show Na Stojáka, kteří v loňském roce vyprodali kulturní dům. Přijedou jak staří známí z loňského roku, tak nové tváře. Těšit se můžete na vůdčí hlavu a zakladatele, kterým není nikdo menší než Daniel Čech, ten jistě ukáže, co nového na sportovním poli. Jako další se představí Ester Kočičková, moderátorka, herečka a bavička, kterou znáte z obrazovek ČT a Radiožurnálu. „Jsme rádi, že do Březnice dorazí také jeden za nejznámějších komiků Lukáš Pavlásek! Tohoto jména si velmi ceníme,“ řekl za organizátory Jan Štika. Dalším „Stojákem“ je Dominik Heřman Lev, moderátor, bavič a herec, působící v show od roku 2007.

Večer nebude pouze o Stand up komedii, těšit se můžete na následnou afterparty s hity z doby minulé. Chybět nebude oblíbená fotostěna, ještě ten večer si můžete odnést také fotku s vystupujícími.

S fotostěnou bude spojena charitativní akce, která bude věnována potřebným dětem. Kačeři se opět rozhodli vybrat finanční dar pro malé dítko, kterému osud nebyl nakloněn. Ožívá kačeří projekt „S vírou a úsměvem“.

Kde sehnat vstupenky?

Velmi důležité informace ohledně vstupenek. Vstupenky pořídíte na několika místech. V Březnici to bude Infocentrum a v Příbrami hotel Belveder – kancelář Get Moving. Vstupenky si můžete objednat na emailu info@kaceri-festival.cz nebo na telefonním čísle 777 494 416. Vstupenka v předprodeji vyjde na 180,-Kč. Místenky ke stolům je nutné rezervovat! Veškeré informace naleznete na www.kaceri-festival.cz

Zdroj: red.

Odpovědět

*