SHOW NA STOJÁKA OPĚT V BŘEZNICI

na stojákaPo dlouhém roce opět do kulturního domu v Březnici zavítá známá komediální show Na Stojáka. 23. ledna se odehrají dvě představení, kde se představí čtyři známé tváře.

Potřetí festival Kačeři uvede salvu smíchu a emocí v podání 4 známých stand up umělců. Předchozí ročníky byly všechny vyprodané, proto není čas otálet s koupí vstupenky. Kdo se v Březnici představí tentokrát?  Těšit se můžete opět na zakladatele, největší hlavu a srdce projektu , kterým není nikdo jiný než Daniel Čech. Poprvé se na Kačerech představí moderátor rádia Evropa 2, speaker, beatboxer Petr „Nasty“ Cerha. Další do party bude Ríša Nedvěd, známá postava Talentových soutěží, reklam a velký kouzelník. Čtvrtým bavičem bude vzrůstem nejmenší, ale charisma jeden z největších Arnošt Frauenberg, který jistě nezapomene doma svoji kytárku.

Po skončení představení se těšte na afterparty s hity, které Vás rozhodně nenechají sedět. O to se postará starý, známý DJ Robo. Vzpomínku si můžete odnést nejen uchovanou v sobě, ale také na fotce. O fotostěnu se postará firma FotoMASTER se svým skvělým fotopřístrojem. Akce bude mít také charitativní podtext, o tom se dozvíte na internetových stránkách www.kaceri-festival.cz

Vstupenky pořídíte v předprodeji v Březnickém infocentru, coworking centru Cowárna v Příbrami a také Knihovně v Rožmitále. S nákupem nečekejte, dva předchozí ročníky byly beznadějně vyprodány!

na stojáka2

Zdroj: red., autor: Vlastimil Ševr

Odpovědět

*