Skvělý gólman, ubráněná oslabení a páté vítězství v řadě. Příbramští hokejisté jsou ve formě

KHL PříbramSváteční neděle 2. listopadu byla mj. ve znamení hokeje. Příbramští hokejisté si poradili s týmem Velkých Popovic a připsali již páté vítězství v řadě v Krajské hokejové lize.

Příbramští borci si s kozly z Popovic poradili a výsledkem 4:1 po třetinách 1:0,1:0 a 2:1 si připsali tři důležité body do tabulky, v níž se usadili na třetí příčce.

Za Příbram bodovali u prvního a druhého gólu autor Jobek z přihrávky Máchy, při třetím gólu si pozice vyměnili a čtvrtý gól zaznamenal z přihrávky Máchy Flieger. Je nutné vyzdvihnout celé mužstvo za kolektivní pojetí, neboť není samo sebou ubránit se proti přesilovce soupeře 5 proti 3, vyhrát tři přesilovky a v oslabení nedostat ani gól a největší absolutorium patří kouzelníkovi v domácí brance Vávrovi, který vychytal i trestné střílení. Klobouk dolů.

Zápas po úvodních problémech s časomírou domácí odehráli v sestavě Vávra, Šlemenda, Grubner, Matouš, Chudý, Hlinka, Procházka, Mikeska, Kadič, Šmejkal, Mácha, Jobek, Flieger, Pejsar, Hrala, Peterka, Svoboda, Veverka a Martínek.

Mužstvo a vedení HC Vás všechny tímto zve na příští domácí zápas na sobotu 15. listopadu proti HC Poděbrady a těší se že vytvoříte opět vítěznou domácí atmosféru.

Zdroj: Jaroslav Buchar

Odpovědět

*