Sponzor vypsal finanční odměnu za postup dorostu U19 proti CSKA Moskva

fotbal dorost u19V Energon aréně se ve středu 10. února odehraje důležité mezinárodní utkání. Příbramský dorost U19 se popere s ruským CSKA Moskva o postup do další fáze prestižní soutěže UEFA Youth League. Motivace k výhře je pro příbramské mladíky veliká. A další motivací přispěl i klubový sponzor, ředitel společnosti lenovoonline.cz pan Jan Veigler.

,,Společnost lenovoonline.cz, zlatý partner značky Lenovo v České Republice, se rozhodla motivovat tým U19 1.FK Příbram ve středečním zápase UEFA Champions League. V případě výhry nad týmem CSKA Moskva a postupu do dalšího kola dostane tým Příbrami od lenovoonline.cz odměnu dvacet tisíc korun, protože si váží výjimečných výsledků akademie 1.FK Příbram,“ uvedl Jan Veigler, ředitel společnosti lenovoonline.cz.

Příbram na podzim porazila v UEFA Youth League Zimbru Kišiněv a FC Viitorul Constanta a probojovala se tak do jarní části, kde jim los přidělali právě tým z Moskvy. Do Příbrami ruští mladíci přicestovali již 7. února. O kvalitě tohoto mužstva nemůže být pochyb, vzhledem k tomu, že do jarní fáze UEFA Youth League přešli například přes Manchester United, který jim nevstřelil ani gól.

Vzhledem k tomu, že je zápas pouze jednokolový, bude o postupujícím známo již ve středu. Utkání začíná v 17 hodin.

Zdroj: red.

Odpovědět

*