Sportovní hala Příbram hlásí další událost. Nezahálí ani zimní stadion.

karate-976111_960_720Po sobotní soutěži Agrofert Natural Cup 2017, čeká sportovní halu v Příbrami další sportovní akce. SZM tentokrát zve, prostřednictvím spolku Judo Příbram, na 1. ročník judistického turnaje o “POHÁR JUDA PŘÍBRAM”. Turnaj se koná v sobotu 20. 5. 2017 od 10:30 hodin. Z důvodu příprav prostor sportovní haly se ani tentokrát nebude v pátek konat cvičení pro seniory ani cvičení pro maminky s dětmi.

Sportovní hala v Příbrami je využívána nejen pro sportovní utkání a turnaje, ale také pro pořádání nejrůznějších sportovních soutěží, kulturních akcí a koncertů. Turnaj v Judu, který se zde bude konat již tuto sobotu, nabídne divákům jedinečnou podívanou. Účastníci turnaje ve věkovém rozmezí 11 – 15 let předvedou své dovednosti, za které budou v závěru ti nejlepší z nich oceněni. Vchod na turnaj je směrem od zimního stadionu a vstupné je zdarma.

Zimní stadion ani na jaře nezahálí

Koncem měsíce dubna jsme veřejnost informovali o ukončení sezóny obou ledových ploch. Rozpuštěním ledů však provoz stadionu nekončí. O víkendu proběhl ve velké hale zimního stadionu jeden ze závěrečných kempů reprezentace ČR v hokejbale – muži. Hokejbal, známý také jako street hockey, je nejpodobnějším sportem lednímu hokeji. Oproti hokeji je hlavním a zásadním rozdílem, že se nehraje na ledě v bruslích, ale ve sportovní obuvi a na asfaltovém či betonovém hřišti. Typický pro hokejbal je také speciální plastový míčkem oranžové barvy namísto puku.

V pátek 19. 05. přijede na svůj poslední kemp, který je stejně jako kemp mužů přípravou na Mistrovství světa v hokejbalu 2017 konaného v Pardubicích, i reprezentační tým ČR – ženy. V rámci těchto kempů využívají sportovci i další naše zařízení a to převážně bazén a saunu. Malá hala zimního stadionu je využívána klubem HC Příbram v rámci suché přípravy.

Zdroj: red., autor: Miroslava Poláková

Odpovědět

*