Sportovní zařízení města Příbram čekají změny

ice-skating-235547_960_720Rada města Příbrami na svém jednání 15. května 2017 odvolala ředitele příspěvkové organizace Sportovní zařízení města Příbram (SZM) Jiřího Holobradu. Ve své funkci končí ke dni 31. května. K odvolání došlo po vzájemné, oboustranné dohodě.

SZM čekají v budoucnu i další změny, kdy by měl aquapark, jako jedna ze tří základních organizačních středisek SZM, fungovat zcela samostatně.

Dočasným vedením organizace byla radou města pověřena Petra Zelenková, dosavadní vedoucí střediska Nový rybník. A to až do doby jmenování a nástupu nového ředitele do funkce.

Na post nového ředitele příspěvkové organizace Sportovní zařízení města Příbram bude vypsáno výběrové řízení.

 

Sportovní zařízení města Příbram je příspěvkovou organizací Města Příbram, která vznikla k 1. 7. 2004 osamostatněním několika ucelených středisek zajišťujících sportovní a rekreační služby a s nimi spojené aktivity. Organizace nabízí a zajišťuje služby nejen pro obyvatele celého regionu Příbram, ale i regionům sousedním. Organizace zaměstnává celkem 70 pracovníků.

Mezi hlavní náplně služeb, které organizace zajišťuje, patří provozování tělovýchovných a sportovních služeb, provozování tělovýchovných a sportovních zařízení sloužících k regeneraci a k rekondici, ubytovací činnost.

Organizace je rozdělena do 3 základních středisek: Aquapark – Plavecký bazén, Zimní stadion a Nový rybník.

Zdroj: red., autor: Pavlína Svobodová

 

Odpovědět

*