Spousta otázek kolem vystoupení Majka Spirita! Tady jsou odpovědi!

unspecified-1Majk Spirit vystoupí v garážích obchodního centra Skalka už pozítří, 22. dubna přesně v půlnoci. Celý večer začíná ovšem už ve 20:00 a návštěvníci se nudit rozhodně nebudou. Po celou dobu bude hrát DJ Lynx.

Čas utekl jako voda a je to tady. Majk Spirit z plzeňského Majálesu míří rovnou do Příbrami, kde se publiku představí přesně v půlnoci. Před ním vystoupí ve 21:00 DJ Chrizz, mladý příbramský talent, a lehce po 22 hodině nejznámější česká raperka Sharkass, která vystupovala už v Příbrami na koncertě Majka Spirita, a sklidila obrovský úspěch.

V těchto garážích se koncert ještě nikdy nekonal a v mnoha lidech právě tento fakt vyvolává všelijaké reakce. Někteří to kritizují, jiní nad nápadem tleskají. Organizátoři jsou ale připraveni po všech stránkách tak, aby byl koncert zážitkem pro každého návštěvníka. Zde jsou odpovědi na nejčastější otázky:

Vstupenky v prodeji i na místě

Ještě nyní můžete zakoupit vstupenky v síti TicketStream, na recepci v BeFit energy klubu nebo na recepci v hotelu Belvedere. Pokud s nákupem otálíte, můžete je zakoupit i přímo na místě za stejnou cenu 350 Kč, VIP za 990 Kč.

Co obnáší VIP?

Jako VIP návštěvník máte svůj vlastní vstup, přístup do VIP zóny, kde se setkáte se sponzory a ostatními VIP návštěvníky. Dále vlastní bar, kde si můžete zakoupit nápoje bez front, lehké občerstvení jak slané, tak sladké, a vyhrazené stání u pódia. Ve VIP se bude také soutěžit o návštěvu Majka Spirita v backstage.

Vstup je zezadu

Vstup do garáže bude v místě, kde je běžně vjezd do garáže. Tedy ze zadu obchodního centra. Bude rozdělen pro VIP návštěvníky a návštěvníky s obyčejnou vstupenkou. U vstupu budete rozlišeny páskami podle VIP, návštěvníků do 18ti let a návštěvníků nad 18 let.

Bary

Připravené jsou pro Vás dva bary. Jeden je ve VIP zóně pouze pro VIP návštěvníky, kde se vyhnout frontám. Ten druhý je v prostoru po boku pódia a připravena je tradiční, široká škála jak alkoholických, tak nealkoholických nápojů. Pokud si drink ale budete chtít vychutnat s cigaretou, budete muset ven. V prosterech je zakázánou kouřit

Počasí nemá vliv

O víkendu už se má oteplit, i tak ale se budou pohybovat večerní teploty kolem 5ti stupňů. V garážích obchodního centra je teplota stálá kolem patnácti stupňů, takže mrazů se bát nemusíte. Organizátoři připravili pro všechny případy i přímotopy.

Toalety budou venku

Co se toalet týče, v garážích se samozřejmě žádné nenachází. Organizátorská agentura VDN promo objednala přenosné toalety, které budou umístěny nedaleko vstupu do garáže.

Hasiči, ochranky, zdravotní dozor

K bezpečnosti návštěvníků bude dohlížet hned několik složek. Řada mužů z ochranky ve spolupráci s hasiči se postará o hladký průběh večera, a kdyby se někomu přeci jen něco přihodilo, sanitka se zdravotním dozorem bude připravena hned u vstupu.

 

Velké poděkování patří vedení OC Skalka, které prostory s ochotou poskytlo a zařídili vyparkování vozidel. Dále bychom rádi poděkovali BeFit energy klubu, který poskytne zázemí pro Majka Spirita, a všem dalším partnerům, jejichž výčet uvidíte na koncertě. Těšíme se na Vás v sobotu ve 20:00.

Zdroj:red.

 

Odpovědět

*