Stavba sezónního bistra na Nováku pokračuje podle plánu

Bistro v areálu Nového rybníka už začíná dostávat zřetelnější obrysy. Stavební práce jsou v plném proudu, jeho otevření se plánuje na prázdniny. Provozovatelem bude Sportovní zařízení města Příbram (SZM).

Prodej bude probíhat formou jednoho objednávkového a dvou výdejních oken s možností venkovního posezení, bistro však bude mít i vnitřní posezení s kapacitou cca 30 osob. „Součástí stavby je i zastřešené pódium, které bude využíváno při příležitostných kulturních akcích, jinak bude návštěvníkům sloužit jako venkovní terasa s posezením,“ uvedla příbramská místostarostka Alena Ženíšková s tím, že chybět nemůže ani moderní hygienické zázemí s toaletami.

„Občerstvení svou pestrou nabídkou uspokojí i ty nejnáročnější. Kromě stálé nabídky, jako je párek v rohlíku, toast, klobása, hranolky, zmrzlina, ovoce, káva, pivo, limo a další, budou mít návštěvníci možnost ochutnat grilované maso, zeleninový salát, kuřecí nugety, pizzu a další dobroty,“ prozradil ředitel Sportovního zařízení města Příbrami Jan Slaba.

Slaba rovněž připomněl, že občerstvení si lze na Nováku provizorně zakoupit již nyní. Návštěvníkům je u malé dětské vzduchové trampolíny k dispozici stánek s občerstvením, jehož nabídku a obsah SZM postupně doplňuje, tak aby došlo k maximální spokojenosti zákazníků. Stánek s občerstvením je otevřen od pátku do neděle a také ve svátek vždy od 14:00 do 19:00 hodin.

Bistro bude SZM provozovat sezónně, a to od dubna do září, vždy s pevnou provozní dobou:
 po – pá: 13:00-20:00 (duben, květen, červen, září)
 po – pá: 11:00-20:00 (červenec, srpen)
 so – ne: 10:00-22:00 (duben – září)

V rámci dalšího rozvoje bude v budoucnu SZM Příbram spravovat i další občerstvení na svých střediscích, kam spadá kromě budoucího bistra v areálu Nového rybníka také občerstvení v Aquaparku, Zimním stadionu, Sportovní hale a dalších sportovištích.

Zdroj: red., autor: Miroslava Poláková

 

 

Odpovědět

*