Svědek viděl rozbíjení výlohy a úprk pachatelů. Ti vykradli i potraviny v “Křižáku”

Dne 20.1.2015 v 23:20h bylo na linku 156 oznámeno, že ve vnitrobloku „Křižák“ slyší oznamovatelka rozbíjení výlohy a vidí, jak 3 osoby v černých bundách utíkají od vinotéky.

Křižák

Na místo byla vyslána motohlídka Městské policie Příbram a zároveň byla zapojena i pěší hlídka, která prováděla kontrolní činnost v blízkém okolí. Na místě kontaktoval hlídky pracovník bezpečnostní agentury, který uvedl, že dvě osoby, dle sdělení svědka, utekly směrem k III. poliklinice.

Policie podezřelé zadržela u III. polikliniky

Strážníci začali pátrat po uvedených osobách, s pomocí stálé služby Městské policie Příbram, kde službu konající strážník sledoval přilehlé okolí pomocí Městského kamerového dohlížecího systému. Po několika minutách spatřila pěší hlídka osoby odpovídající popisu přímo u III. polikliniky. Tyto podezřelé osoby se podařilo za použití zákonných výzev a donucovacích prostředků zadržet. Na místo byla přivolána hlídka PČR, které byla celá věc předána.

Později bylo zjištěno, že se osoby před zadržením vloupaly do potravin u Jihočeské restaurace, kde odcizily cigarety a další drobné zboží.

Zdroj: red, foto: red

Odpovědět

*