Technokrálovna Ladida zahraje na Kačerech

DSC_0946xdbOblíbený festival Kačeři se přemístil pod střechu a začíná mu dlouhá oslava desáté sezóny.  Již 22. listopadu se všichni fanoušci mohou těšit na další díl taneční akce Elektro Kačeři. Po loňské návštěvě legendy housu DJ Loutky, tentokrát zavítá do KD Březnice česká technokrálovna LADIDA.

Jak je již zvykem, s listopadem přilétají již počtvrté Elektro Kačeři. Předposlední listopadovou sobotu 22. 11. se slétnou do kulturního domu v Březnici všichni příznivci tanečních rytmů a kvalitní zábavy, které pobaví jedna kapitánka a čtyři letoví dispečeři. Pořadatelé si tentokrát přichystali lahůdku v podobě vystoupení legendární české DJky, královny techna a šarmantní ženy v jedné osobě. Jako headliner vystoupí letos DJ LaDiDa, jedna z prvních českých žen za gramofony.

Ladida neodehraje celý večer sama, bude jí zdárně sekundovat pánská společnost. Po delší době představí svůj cit pro hudbu pražský DJ Da Moon, který stojí za slibně se rozvíjejícím projektem Push. Nebude chybět kačeří resident DJ Šlapy, který celou noc zdárně dovede k afterparty. O rozjezd celé akce se postarají dva příbramští matadoři, DJ Maiky a Robo.

Akce bude do stylu letiště

Ne nadarmo se letošní Elektro Kačeři slétnou. Celá akce bude vylazena do stylu letiště a to vše ve spolupráci s pražským Hangár barem, těšit se můžete na letušky, piloty, letové dekorace a projekce a další speciality. Chybět nebude ani letecká barman show. Kačeřím zvykem jsou stolní fotbálky a mobilní 4F Studio fotostěna. Zde se můžete nechat vyfotit a fotku si přímo z akce odnést vytištěnou.

Na akci ihned naváže afterparty v nedalekém music baru Rhino, kde zábava bude pokračovat do brzkých ranních hodin.

 

O všem se dozvíte ve všech regionálních tiskovinách, kačeřích internetových stránkách www.kaceri-festival.cz nebo na Facebooku! Chladíme pro vás párty, přijďte ochutnat!

Zdroj: red.

Odpovědět

*