Těstoviny, po kterých hubnete. Jak je to možné?

42V pondělí jsme Vás informovali o víně, které můžete bez výčitek pít a ještě napomáhá k hubnutí. Nyní máme druhou ,,bombu,” která se dostala na trh.

Těstoviny stále velká část lidé zahrnuje mezi zdravá jídla. To je beze sportu pravda. Ovšem ti, kdo se o potravinářský průmysl zajímají jen trochu hlouběji, vědí, že sice zdravé jsou, ale při snaze shodit nějaké to kilo nám nejsou nejlepším pomocníkem.

Tomu může být nyní konec.

Na trh přišel nový druh ,,těstovin” s názvem Perfect Pasta. Jedná se vlastně o zeleninu zpracovanou do tenkých špaget, po které netloustnete, ale hubnete. Není v nich žádný tuk, cukr ani lepek. Naopak obsahují spoustu antioxidantů, které navíc pomáhají vypadat mladě.

Tyto ,,těstoviny” jsou určeny pro lidi, kteří se zajímají o zdravý životní styl a štíhlou linii. Dále pro vegetariány, diabetiky a sportovce, kteří mají svůj denní režim. Jsou skvělou volbou pro lidi s vysokých cholesterolem, nebo pro ty, co musí držet bezlepkovou dietu.

A co cena? Jedna porce 200g zeleninových ,,těstovin” vyjde na 79,-. Více informací a možnost objednání na: www.perfectpasta.cz.

Energetická hodnota < 12 kcal
Tuky< 0,1 g
Dostupné sacharidy 1,61 g
                                   z toho cukry 0 g
Vláknina 2,5 g
Bílkoviny < 0,3 g

 

Zdroj: red., foto: perfectpasta.cz

O autorovi

Odpovědět

*