Tip na nedělní program! Příbram Food Festival je tady.

První ročník Příbram Food Festivalu se uskuteční už tuto neděli 17.9. Na Dvořákově nábřeží v Příbrami představí své degustační menu deset restaurací z Příbrami a okolí. 

Akce startuje v 10 hodin dopoledne, kdy se rozpálí grily a plotny všech restauracím, a návštěvníkům začnou vydávat své speciálně vytvořené festivalové menu. Těšit se můžete na italskou, českou, francouzskou ale i americkou kuchyni. Zároveň také můžete přímo na festivalu hlasovat o nejlepší restauraci, která si na konci dne převezme na pódiu cennou trofej. Každý hlasující má šanci vyhrát na víkend automobil od autosalonu Auto Černý, Peugeot Příbram.

Mimo jídla je připravena i pestrá škála nápojů, a organizátorská agentura VDN promo nezapomněla ani na děti. Ty mají svou speciální dětskou zónu, kde je čeká karikaturista, foto koutek, malování na obličej, čokoláda,  skákací hrad.

Nebude chybět ani doprovodný program

Pod hlavním stanem budou probíhat ukázky vaření nejlepších českých šéfkuchařů, nebo ukázka vykrajování z ovoce a zeleniny.

Vstupné na akci je symbolických 30 Kč a děti to 15ti let mají vstup zdarma. Vstupenky jsou v prodeji pouze na místě, a vstup je směrem od Uranu nebo od nádraží. Zpříjemněte si neděli tím, že nebudete vařit, a půjdete ochutnat místní speciality.

Zdroj: red.

 

 

 

Odpovědět

*