Tuning v Dlouhé Lhotě se blíží. Součástí bude i erotická myčka

tunpri8Začátkem srpna si na své přijdou milovníci rychlých aut. Na letišti v Dlouhé Lhotě na Příbramsku proběhne již 22. ročník tuningového srazu TUNING EXTREME SHOW. V rámci akce proběhne v pátek večer mimo jiné i vystoupení rapera RYTMUSE.

Akce se koná z pátka na sobotu 7. – 8. srpna 2015. Připraven je bohatý doprovodný program, kdy se můžete svézt off-roadovým vozidlem Hummer H1 – H2, zažít kaskadérské vystoupení, let vrtulníkem, tandemové seskoky, motokáry, čtyřkolky, paintball, striptshow, erotickou myčku a mnoho dalšího. Novinkou letošního ročníku jsou sprinty motocyklů.

Vstupné

Běžné vstupné činí 250 Kč/osobu. Děti do 12 let a držitelé ZTP mají vstup zdarma, stejně tak VIP hosté a členové Tuning-Sport. Po úhradě vstupného obdržíte party náramek, jenž slouží jako vstupenka a vrácenka. K autu u vstupu obdržíte srazovou samolepku a číslo, které si musíte umístit na čelní sklo a ponechat jej na vozidle po celou dobu konání akce a zdržování se v areálu.

Program

Celá akce vypukne v pátek odpoledne od 16:00 hodin, kdy se otevřou brány letiště. Pokračuje se volnými sprinty, diskotékou a jako vrchol večera vystoupí Patrik Vrbovský známý jako raper RYTMUS. Po jeho vystoupení vás čeká soutěž o noční design, o půlnoci striptshow a pokračování večerní párty. V sobotu ráno začne druhá část tuningové show, která je věnována volným sprintům, soutěžím gumování a driftům. V sobotu v 16:00 hodin proběhne vyhlášení výsledků a předání pohárů. Po vyhlášení vítězů je k dispozici dokonce i erotická myčka.

Tuningové soutěže

Mimo již zmíněných sprintů, drift show, gumování a soutěže o noční design, se bude soutěžit o nejnižší auto srazu, nejhlučnější výfuk, proběhne soutěž o Nejpočetnější Klub o poháry, Miss tuning nebo dB Drag.

Automobily můžete zaparkovat pouze na vyznačených parkovištích uvnitř areálu. Bude k dispozici hned několik parkovišť, která budou buď pro diváky, kteří se tuningových soutěží se svým automobilem nezúčastní, nebo pro tuningové auta. Na příjezdových komunikacích je parkování z bezpečnostních důvodů zakázáno.

V areálu je povolená maximální rychlost 20 km/h a bude zde fungovat jednosměrný provoz mezi zaparkovanými automobily. Každý účastník svým vstupem a zaplacením vstupného dává souhlas s dodržováním bezpečnostních a organizačních pokynů akce.

Autor: Lucie Jeníčková, zdroj: red.

O autorovi

Odpovědět

*