UFC: Zápas Pudilové budou vysílat v televizi

17353224_641448709375423_188679488623777019_nPříbramačka Lucie Pudilová je v těchto dnech v Londýně, kde se pilně připravuje na svůj první zápas organizace UFC. V sobotu v podvečer se postaví v kleci soupeřce Lině Lansberg. Tyto dvě krásné, ale zároveň ostré dívky proti sobě nebudou stát poprvé. Zápas měly už minulý rok ve Švédsku, kde na body vyhrála Lina. Sobotní zápas budete moci sledovat z pohodlí vašeho gauče v televizi.

Lucie s trenérem Ladislavem Erdélyim měli včera opravdu napilo. Museli vstávat brzce, v sedm hodin ráno a od osmi to všechno začalo. Dostali přidělenou překladatelku, což jim pomohlo v jejich absenci s angličtinou. Lucie začala podepisovat plakáty a následně byl ioba dva seznámeni s rogramem na další hodiny a dny. Lucka si prošla focením a natáčením, i orientačním vážením. To oficiální ji čeká až zítra, ale už při včerejším vážením byla pochválena za svou dosavadní váhu.

Dále si oba dva vyzkoušeli oblečení od partnerské značky UFC, které hned nafasovali na pokoj i s oblečením pro další dva členy týmu, kteří dorazí až v sobotu. ,,První den byl pro nás velkým zážitkem, zároveň ale pociťujeme velkou váhu zodpovědnost k našim fanouškům v Čechách, kteří za námi stojí a věří nám,” řekla zápasnice Lucie Pudilová.

,,Moc děkujeme všem, co nám po celou dobu pomáhají a za podporu a víru v to, co děláme. Váhu s Luckou máme pod kontrolou. Lucka se cítí dobře a snaží se co nejvíce se koncentrovat na zápas,” prozradil trenér Ladislav Erdélyi.

Hodně z vás se ptá, zda bude možné zápas někde sledovat. Odpověď zní ANO. Televizi Nova se podařilo domluvit se s UFC, zakoupili televizní práva a zápas Lucie Pudilové bude odvysílán v sobotu na Nova Sport 2 od 18:30 našeho času.

Zdroj: red.

Odpovědět

*