Únorové kulturní akce v Divadle Antonína Dvořáka

DivadloPříbramské divadlo A. Dvořáka pro Vás přichystalo opět bohatý program,tentokrát na měsíc únor 2016. Předprodej bude zahájen 1.1.2016 (včetně předprodeje na Divadelní ples).

Na velké scéně divadla se můžete těšit na koncert skvělé české zpěvačky Lucie Bílé nebo na hudební vystoupení Karla Plíhala. Dále Vás čeká několik divadelních představení:

Screenshot_2015-12-28-09-29-06-948

Malá scéna zahrnuje komedii na motivy slavného románu Julese Verna – Tajemný hrad v Karpatech, dále komedii z prostředí zubařské ordinace – Rozpaky zubaře Svatopluka Nováka nebo nejznámější českou operu, tak jak ji neznáte – Prodaná nevěsta. Navštívit můžete také koncert kapely Rangers Band, která vznikla z většiny bývalých členů skupiny Rangers – Plavci.

V estrádním sále proběhne 5.2. maturitní ples Gymnázia Příbram a 26.2. maturitní ples OA a VOŠ Příbram. V estrádním sále se dále bude pořádat vzdělávací seminář, koncert Precedens a společenský charitativní ples KIWANIS. Ani v D-klubu v únoru nebudete ošizeni. Těšit se můžete na scénické čtení nesoucí název V hodině rysa.

Více informací o jednotlivých únorových akcích naleznete na stránkách Divadla Antonína Dvořáka.

Zdroj: red.

Odpovědět

*