Už tento víkend se uskuteční v Příbrami čokoládový festival

Po úspěchu Čokoládového Festivalu 2017 mají milovníci čokolády v Příbrami nový termín. Do Estrádního sálu (Divadlo A. Dvořáka) zamíří všichni milovníci čokolády. Od pátku 23. do neděle 25. listopadu 2018 se zde uskuteční Čokoládový Festival s kulinářskou přehlídkou a prodejními stánky s čokoládovými delikatesami.

 PÁ 23/11: 14:00 – 18:00    //    SO 24/11: 10:00 – 18:00    //    NE 25/11: 10:00 – 17:00

 

Čokoládový Festival 2018 v Příbrami pořádaný agenturou ChrisEvents je jedinečnou událostí pro všechny milovníky čokolády a cukrovinek, kteří mají chuť se pobavit, pochutnat si a případně se i přiučit vaření s čokoládou.

Největší čokoládový veletrh svého druhu v Příbrami nabídne návštěvníkům tři hlavní sekce:

  • Kulinářskou přehlídku, na které šéfkuchaři předvedou své nápadité recepty
  • Prodejní stánky partnerských organizací
  • Dětský koutek

Vstupné činí 60,- Kč (40,- Kč pro seniory / 40,- Kč pro studenty). Děti do 6 let mají na akci vstup zdarma. Zájemci mohou rovněž soutěžit o volný vstup na Čokoládový Festival 2018 na www.cokoladovy-festival.cz.

Návštěvníci se mohou těšit na kulinářskou přehlídku šéfkuchaře Jiřího Holuba ze Sirupárny Olomouc, který bude vařit vepřovou krkovičku s čokoládovou omáčkou. Václav Kijonka (Mr Vonka) naučí děti vyrobit pralinky nebo brownies. Neméně zajímavou bude také kulinářská show šéfkuchaře Petra Erina Kováče, Prezidenta Culinary Club ČR a hvězdy TV pořadu Život z Pánve. Návštěvníkům připraví panenku s čokoládovou omáčkou a pomerančem nebo špagety s čokoládovou omáčkou. Taky jsme pozvali jednoho z nejlepších českých „chocolatier“, Martina Pokorného (Cukrářství Mag). Předvede výrobu úžasných pralinek.

Letos máme větší prostory, větší počet stánků a navíc pořádáme zajímavou soutěž: v rámci Čokoládového Festivalu jsme pro návštěvníky připravili hru o poklad! Osm klíčů k pokladu bylo uschováno do zlatých čokoládových pohárků, které si návštěvníci budou moci zakoupit u vstupu za 30 Kč. Ale pozor, pouze jeden z těchto klíčů otevře truhlu s dárky od našich sponzorů a odměnou 5.000 Kč!

Návštěvníci budou mít možnost ochutnat a zakoupit různé druhy čokolád u více než 25 stánků: ČokoKebab, ČokoFontana, Kamelie – víno z Francie, Mr. Vonka, BonBon, Jablíčko, Sirupárna, Čokoláda Lyra, Čo-Xo, Čokoládovna Janek, Šmakujto, Atelier Sladkostí, Koruna pralinky, Waffle Brno, Čokolandia a mnoho dalších.

Čokoládový festival však nabídne i mnoho dalších doprovodných akcí plných překvapení. Bude to zkrátka jedinečné setkání všech milovníků čokolády, které byste si rozhodně neměli nechat ujít.

Zdroj: red.

 

 

Odpovědět

*