V Aquaparku Příbram po prázdninách opět začíná plavecká výuka, v plánu je také sanitární den

Blížící se konec prázdnin s sebou jako obvykle nese určité změny v provozní době aquaparku. Ve všední dny od 8:00 do 12:00 hodin bude zavřeno, odpoledne musí návštěvníci počítat s omezením plaveckých drah. 3. září je v plánu sanitární den.

V Pondělí 3. 9. 2018 bude pro veřejnost celý den aquapark uzavřen z důvodu generálního úklidu a údržby zařízení. „Sanitární den se bude týkat všech vnitřních zařízení, venkovní bazén bude za předpokladu hezkého počasí v provozu,“ říká manažer Aquaparku Příbram Lukáš Kozohorský. Od 4. 9. musí návštěvníci počítat s omezením plaveckých drah v odpoledních hodinách, kdy se konají kurzy plavání a tréninky plaveckého klubu.

Plavecká výuka začíná 6. září
Ve všední dny bude od 6. září Aquapark od 8:00 do 12:00 hodin pro veřejnost zcela uzavřen, a to po dobu celého školního roku, mimo školních prázdnin. Po poledni budou probíhat omezení dle aktuálního rozpisu obsazenosti bazénu, od 14:00 hodin je pak pro veřejnost k dispozici vždy alespoň jedna dráha, také dle aktuálního rozpisu. Kompletní rozpis obsazenosti plaveckých drah najdete u vstupu do Aquaparku a také na webu Sportovního zařízení města Příbram.

Přímý odkaz na rozpis prvního zářijového týdne: http://pribram.sportoviste-online.cz/main.html c=2&a=1&l=0&s=0&d=03.09.2018

Aquagym a plavání pro seniory
Od 28. 8. se již také bude opět pravidelně konat aquagym, a to v obvyklých časech. Tedy každé úterý od 18:00 hodin a v sobotu od 10:00 hodin.

Sobotní ranní plavání pro ZTP a seniory startuje 8. 9., vždy v čase od 8:00 do 9:30 hodin.

Zdroj: red., autor: Miroslava Poláková

Odpovědět

*