V Příbrami funguje nově rozvoz růží jako překvapení

kvetinarstviV dnešní době si můžete přímo domu objednat téměř cokoli. V Příbrami se mimo pizzy začnou rozvážet i růže. S nápadem, který je jinde po světě samozřejmostí, přišel v našem městě nejlepší obchod s květinami, květinářství u Rožců. S pugetem růží můžete kohokoli nechat překvapit. 

“Podobné služby se většinou vyskytují pouze v Praze. My jsme se však rozhodli rozšířit je i do menších měst jako je Příbram. Doufám, že tento projekt nalezne oblibu i u Vás,” řekl Martin Rožec, který nápad vymyslel.

Princip je jednoduchý. Květiny si objednejte minimálně 24 hodin předem skrz internetový formulář. FORMULÁŘ ZDE. Objednat můžete nejen růže, ale i dárek v podobě Raffaela nebo Bohemia sektu. Do formuláře zadáte kdy, v jaký čas, a komu mají být květiny doručeny. Obdarovaný nebude předem informován, o jaký druh zásilky se jedná.

Růže k objednání jsou 70 centimetrů dlouhé, s dlouhou výdrží. Jedna květina, pokud není zahrnuta ve výhodném balíčku, stojí 49 Kč.

Květinářství u Rožců je jedno z nejznámějších v Příbrami. Mají dvě pobočky, na náměstí 17. listopadu a v Čechovské ulici. Květiny podle Vašich představ.

Udělejte své polovičce radost, prostě jen tak, a objednejte jí květiny.

Zdroj: red.

 

Odpovědět

*